Wie zijn we

Website Marit
Marit Benning
Advisering speelvoorzieningen, Bestekken, Beheer- en omvormingsplannen, Burgerparticipatie, AutoCAD tekenaar
06-12 76 11 22
marit@greenengineers.nl
Website Eric
Eric Pladdet
Directievoering & toezicht, Beheerplannen, Bestekken, Aanbestedingen, Interim Management, Cultuurtechnische advisering
06-57 99 93 91
eric@greenengineers.nl
Website Henk
Henk van Veldhuizen
Directievoering & toezicht, Bestekken, Kostenramingen, Interim Management, Cultuurtechnische advisering
06-12 98 97 41
henk@greenengineers.nl

Website Leroy
Leroy Verhagen
Toezichthouder, Bestekken, AutoCAD tekenaar
06-20 77 82 79
leroy@greenengineers.nl

Bjorn Nijhuis
Beleidsplannen, beheerplannen, omvormingsplannen, burgerparticipatie, contractvorming, monitoring en toezicht, detachering
06-30 21 18 45
bjorn@greenengineers.nl

Elbert van Asselt
Toezichthouder, bestekken, AutoCAD tekenaar
06-10 70 22 21
elbert@greenengineers.nl